Фехтування для дорослих

Ви гадаєте, що фехтування – спорт, яким є можливість почати займатись тільки у дитячому віці? Це хибна думка! Почати фехтувати ви можете у будь-якому віці! Зрілий вік – гарний час приступити до тренувань. Є відома приказка: «Найкращий час, щоб посадити дерево був 20 років тому. Наступний найкращий час – сьогодні!».
Ось сім головних приводів, щоб почати займатись фехтуванням у зрілому віці.
1
Молодістьне вік, а стан душі
Ви все ще молоді та яскраві після 30-ти, 40-ка та навіть 50-ти років! Вчені, шляхом спеціальних досліджень, довели залежність тривалості життя та стану здоров'я від емоційного самопочуття. На думку компетентних спеціалістів, далеко не останнім фактором, що впливає на тривалість життя людини, є психологічний вік, а не фактичний. Для довголіття та здоров'я необхідний гарний емоційний стан, молодий психологічний вік та вдосконалювання тіла через фізичні вправи.

Почніть щось нове та захоплююче, наприклад, займатись фехтуванням, і ви відчуєте свою молодість.
2
Займайтесь спортом з задоволенням
Бігова доріжка, фітнес чи тренажерна зала – гарні способи підтримати своє здоров'я, проте це банально, стандартно та нудно для більшості людей. Рано чи пізно ви досягаєте певного результату та далі вам доводиться вигадувати собі стимули, щоб відвідати чергове заняття. Ви втрачаєте мотивацію.

Нам потрібно щось захоплююче, цікаве, нове, що буде мотивувати нас кожен раз приходити до зали з насолодою в очікуванні чогось невідомого. Тоді заняття будуть проходити «на одному подиху» і ми з нетерпінням будемо очікувати наступне тренування.

Фехтовальный клуб – ідеальне місце для фізичного навантаження та насолоди! Динаміка й високий емоційний фон фехтувального поєдинку не дадуть вам сумувати. Дух спортивного суперництва та воля до перемоги змусять ваше тіло працювати, навіть на фоні високої втоми.
3
Опануйте нові навички
Тренування з фехтування відкриють для вас нові навички та вміння, про які ви раніше навіть не підозрювали. Ви дізнаєтесь зовсім нові для вас слова – фехтувальну термінологію. Один із цікавих аспектів процесу навчання дорослої людини – це самозадоволення від давно забутого відчуття вивчення чогось нового.
Запишіться на ознайомчий курс!
залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами
4
Познайомтесь з цікавими людьми
З віком у людини стає все менше друзів. Про це заявили британські вчені, вказавши, що ця тенденція виникає приблизно з 25 років. Як дорослі, ми іноді потрапляємо у ситуацію тривалого перебування в одному соціальному колі. Ми працюємо по 40 годин на тиждень, у нас є сім'я та діти, ми намагаємось піднятись кар'єрними сходами, а на все інше вже просто не лишається часу. Це невірно! Адже користь від спілкування та дружби з новими людьми у зрілому віці безцінна: від моральної підтримки у важкі хвилини до нових можливостей у бізнесі.

Фехтувальний клуб – це родина однодумців, об'єднаних спільними інтересами. Тут ви з легкістю знайдете цікавих людей, чиї погляди на життя будуть вам близькі.
5
Реалізуйте свої дитячі мрії
Згадайте, як у дитинстві ви воювали палицями у дворі, наслідуючи мушкетерів з романів Дюма або трюкам невловимого Зорро. Спортивне фехтування дає вам можливість реалізувати свої мрії дитинства в реальність, винести їх на новий рівень! Вам варто лише записатися на тренування з фехтування у Дніпрі.
6
Тренуйте мозок
Хоча наш мозок мало схожий на біцепс, він потребує не менш інтенсивних тренувань. Якщо періодично не займати його цікавими завданнями та розумовими процесами, він починає сумніватися у своїй необхідності даному тілу і перестане виконувати свої пізнавальні та творчі функції. Фехтування змусить працювати ваш мозок ефективніше. Не дарма фехтування називають «шахами у русі». Оскільки всі дії суперника потрібно прорахувати заздалегідь, то фехтування розвиває мислення не гірше за шахи та інші логічні ігри.

Постійні навантаження на відділи мозку, що відповідають за координацію рухів, зокрема на тім'яну частку, і зв'язок навантажень з обробкою зорової інформації, призвели до збільшення кількості сполук між нейронами (білої речовини) та збільшення сірої речовини головного мозку. Що позитивно впливає на інтелектуальні здібності та покращення пам'яті.
7
Отримуйте задоволення
Робота, дім, робота. Турбота про дітей чи літніх батьків. Ви турбуєтеся про світову політику та вашу іпотеку. А коли ви востаннє відпочивали, веселилися чи спілкувалися із друзями, робили щось для себе? Як дорослі, ми часто не звертаємо уваги на той факт, що для того, щоб виконувати всі ці щоденні (але істотні) речі, що відбуваються в нашому житті, нам потрібні сили, нам потрібна енергія. Звідки нам її поповнювати? Одне з джерел – це ваше хобі. Витрачати час на себе, на свій розвиток – це аж ніяк не егоїстично. Інвестуючи в себе, займаючись улюбленою справою, ви отримуєте задоволення, заряджаєтесь позитивною енергією, живете повноцінним, щасливим життям.

Зацікавились? Тоді скоріше записуйтесь на ознайомчий курс з фехтування для дорослих у Дніпрі. Ласкаво просимо до міжнародної родини фехтувальників!
Поширені запитання
Які існують обмеження до занять спортивним фехтуванням?
Сучасне спортивне фехтування є унікальним видом спорту, тому що займатись їм можуть практично усі бажаючі. У фехтуванні відсутні вагові категорії та вікові обмеження, а не високий рівень фізичної підготовки цілком можливо компенсувати вірно обраною тактикою та технікою виконання прийомів. Для дорослих спортсменів слід враховувати характерні вікові зміни зв'язок, сухожиль, гранично допустиму частоту серцевих скорочень та можливості дихання, а також вплив значного емоційного збудження на роботу серцево-судинної системи під час участі у змаганнях. Для дітей протипоказаннями можуть бути деякі хронічні захворювання, травми, тощо. Тому перед початком тренувань ми наполегливо рекомендуємо вам отримати відповідний дозвіл від вашого лікаря.
Яка вартість ознайомчого курсу та подальших тренувань у групі?
Ознайомчий курс для початківців складається з трьох індивідуальних занять з тренером та однієї бойової практики. Тривалість одного тренування 60 хвилин, термін дії абонемента 28 днів з моменту першого тренування. Вартість курса для однієї особи складає 2000 грн, для двох осіб 3200 грн.

На час дії в Україні режиму воєнного стану у клубі призупинена дія групових абонементів. Кожне заняття у групі сплачується разово. Вартість одного заняття у групі складає 250 грн. / 90 хвилин, бойової практики - 200 грн. / тренування.
Чи потрібно купувати своє спеціальне екіпірування?
На час проходження ознайомчого курсу та перших чотирьох тренувань у групі клуб надає безкоштовно весь необхідний комплект фехтувального спорядження. Далі ви можете орендувати клубне екіпірування або придбати власний комплект. Приблизна вартість повного нового комплекту екіпірування складає 500 доларів США.
Наскільки фехтування є безпечним видом спорту?
Сучасне спортивне фехтування цілком безпечний вид спорту. Екіпірування фехтувальника шиється зі спеціальної ківларової тканини. Цей надміцний матеріал використовують при виробництві бронєжилетів. Як і у будь-якому іншому виді спорту, гарантією безпеки спортсмена є суворе дотримання правил техніки безпеки, як при використанні екіпірування, так і при здійсненні тренувального процесу.
Де проходять тренування ознайомчого курсу та у який час?
Графік тренувань ознайомчого курсу узгоджується в індивідуальному порядку, враховуючи ваші побажання, наявність вільного часу у тренера та в залі. Тренування проходять за адресою вул. В.Винниченка 1 (правий берег, центральна частина міста).
Запишіться на ознайомчий курс!
будь ласка, скористайтесь формою зворотнього зв'язку або зателефонуйте нам
+38 097 019 20 40

м. Дніпро
пр. Гагаріна 4;
вул. Вінниченко 1