Ознайомчий курс
для новачків

Бажаєте спробувати спортивне фехтування?
Ми розробили спеціальну програму для новачків!
Увага! На період оголошення в Україні режиму воєнного стану в клубі не проводяться заняття для дітей віком до 14 років.
Ознайомчий курс для новачків – це ввідний індивідуальний курс у спортивне фехтування. Тренування скадається з легкої розминки, знайомства з базовою технікою виконання захисних та атакувальних дій. Ви навчитесь рухатись у фехтувальній стійці, правильно тримати зброю та завдавати уколи.

А також дізнаєтесь цікаву інформацію про становлення та розвиток фехтування, як олімпійського виду спорту, що входить до комплекту екіпірування сучасних мушкетерів та правила проведення змагань.

Останнє тренування курсу – бойова практика, де ви матимете змогу у чесному двобої застосувати на практиці усі отримані знання та навички!

Чудова можливість
познайомитись з фехтуванням

60 хвилин
Тривалість одного тренування
28 днів
Термін дії абонемента
до 2-х осіб
Індивідуальний формат - максимум уваги тренера
після 16.00
зручний індивідуальний графік
Сучасне спортивне фехтування – цілком безпечний вид спорту. Програма ознайомчого курсу з фехтування у Дніпрі підійде дорослим та дітям старшим за 10 років, будь-якого рівня фізичної підготовки, що не мають медичних протипоказань до занять фізичною культурою та спортом.
Термін дії абонемента 28 днів
2000 грн. / 1 особа
  • 3 індивідуальні тренування
  • 1 бойова практика
  • Оренда екіпірування включена у вартість
Подати заявку
Термін дії абонемента 28 днів
3200 грн. / 2 особи
  • 3 індивідуальні тренування
  • 1 бойова практика
  • Оренда екіпірування включена у вартість
Подати заявку
Поширені запитання
Які існують обмеження до занять спортивним фехтуванням?
Сучасне спортивне фехтування є унікальним видом спорту, тому що займатись їм можуть практично усі бажаючі. У фехтуванні відсутні вагові категорії та вікові обмеження, а не високий рівень фізичної підготовки цілком можливо компенсувати вірно обраною тактикою та технікою виконання прийомів. Для дорослих спортсменів слід враховувати характерні вікові зміни зв'язок, сухожиль, гранично допустиму частоту серцевих скорочень та можливості дихання, а також вплив значного емоційного збудження на роботу серцево-судинної системи під час участі у змаганнях. Для дітей протипоказаннями можуть бути деякі хронічні захворювання, травми, тощо. Тому перед початком тренувань ми наполегливо рекомендуємо вам отримати відповідний дозвіл від вашого лікаря.
Яка вартість ознайомчого курсу та подальших тренувань у групі?
Ознайомчий курс для початківців складається з трьох індивідуальних занять з тренером та однієї бойової практики. Тривалість одного тренування 60 хвилин, термін дії абонемента 28 днів з моменту першого тренування. Вартість курса для однієї особи складає 2000 грн, для двох осіб 3200 грн.

На час дії в Україні режиму воєнного стану у клубі призупинена дія групових абонементів. Кожне заняття у групі сплачується разово. Вартість одного заняття у групі складає 250 грн. / 90 хвилин, бойової практики - 200 грн. / тренування.
Чи потрібно купувати своє спеціальне екіпірування?
На час проходження ознайомчого курсу та перших чотирьох тренувань у групі клуб надає безкоштовно весь необхідний комплект фехтувального спорядження. Далі ви можете орендувати клубне екіпірування або придбати власний комплект. Приблизна вартість повного нового комплекту екіпірування складає 500 доларів США.
Наскільки фехтування є безпечним видом спорту?
Сучасне спортивне фехтування цілком безпечний вид спорту. Екіпірування фехтувальника шиється зі спеціальної ківларової тканини. Цей надміцний матеріал використовують при виробництві бронєжилетів. Як і у будь-якому іншому виді спорту, гарантією безпеки спортсмена є суворе дотримання правил техніки безпеки, як при використанні екіпірування, так і при здійсненні тренувального процесу.
Де проходять тренування ознайомчого курсу та у який час?
Графік тренувань ознайомчого курсу узгоджується в індивідуальному порядку, враховуючи ваші побажання, наявність вільного часу у тренера та в залі. Тренування проходять за адресою вул. В.Винниченка 1 (правий берег, центральна частина міста).
Запишіться на ознайомчий курс!
будь ласка, скористайтесь формою зворотнього зв'язку або зателефонуйте нам
+38 097 019 20 40

м. Дніпро
пр. Гагаріна 4;
вул. Вінниченко 1