Персональне тренування
для новачків

Бажаєте спробувати спортивне фехтування чи подарувати сертифікат другу?
Персональне тренування - найкращий вибір!

Увага! На період оголошення в Україні режиму воєнного стану в клубі тимчасово не проводяться заняття для дітей віком до 14 років.
Персональне тренування для новачків – це разове індивідуальне тренування з тренером, тривалістю 90 хвилин. Тренування складається з короткого теоретичного курсу правил та техніки безпеки сучасного спортивного фехтування, легкої розминки та спеціальних фехтувальних вправ. Ви навчитесь рухатись у фехтувальній стійці, правильно тримати зброю та наносити уколи у фехтувальну мішень.

На персональному тренуванні ви зможете познайомитись із фехтуванням, тренером та клубом, задати питання, що вас цікавлять.

Програма персонального тренування з фехтування не включає у себе проведення боїв. Якщо ви бажаєте пройти більш докладну програму, що включає спаринг, радимо вам спробувати ознайомчий курс з фехтування, що складається з чотирьох тренувань.
Сучасне спортивне фехтування – цілком безпечний вид спорту. Програма персонального тренування з фехтування у Дніпрі підійде дорослим та дітям старшим за 10 років, будь-якого рівня фізичної підготовки, що не мають медичних протипоказань до занять фізичною культурою та спортом.
Персональне тренування
1200 грн.
  • індивідуальне тренування
  • тривалість 90 хвилин
  • оренда екіпірування включена у вартість
Подати заявку
Ознайомчий курс
3000 грн.
  • 3 індивідуальні тренування + 1 бойова практика
  • тривалість 60 хвилин
  • оренда екіпірування включена у вартість
Подати заявку
Поширені запитання
Маєте запитання?
будь ласка, скористайтесь формою зворотнього зв'язку або зателефонуйте нам
+38 097 019 20 40

м. Дніпро
вул. Вінниченко 1к4