Фехтування для дітей

запрошуємо юних мушкетерів на тренування
з фехтування у Дніпрі
Увага! На період оголошення в Україні режиму воєнного стану в клубі тимчасово не проводяться заняття для дітей віком до 14 років.
Тренування з фехтування допоможуть вашій дитині отримати не тільки гарну фізичну та психологічну підготовку, але й виховати правильні моральні принципи, уміння працювати в колективі та долати труднощі, бути дисциплінованим та цілеспрямованим, швидко приймати рішення та продумувати розвиток ситуації на кілька кроків наперед.

Фехтувальний клуб "Liberte" – перший клуб спортивного фехтування у Дніпрі, який пропонує програми підготовки для спортсменів як професійного, так і аматорського рівня. Ви зможете обрати комфортний режим тренувань для вашої дитини, без шкоди для її навчання.

Ми вважаємо, що лише поєднання інтелектуального та фізичного навантаження формує здорову, всебічно розвинену особистість. Важливо сформувати у молодої людини позитивне ставлення до занять спортом та фізичною культурою. Тренування з фехтування повинні приносити дитині задоволення та мотивувати її. Тому в програму підготовки юних фехтувальників обов'язково включаються не лише спеціальні вправи, але й різні загальнорозвиваючі рухливі ігри, змагання.

Наше завдання не просто навчити вашу дитину фехтувати, а дати їй певний багаж знань, умінь і навичок, які в майбутньому допоможуть досягти успіху в дорослому житті. Навіть якщо дитина не стане Олімпійським чемпіоном – вона точно стане кращою, ніж була вчора!
Бажаєте спробувати фехтування?
залиште заявку і ми зв'яжемося з вами

Тренування з фехтування для дітей
у фехтувальному клубі "Liberte"

фехтование для детей
Фізичний та інтелектуальний розвиток
Ми тренуємо не лише швидкість, координацію, силу, гнучкість та витривалість, але й здатність прогнозувати, прораховувати різні ситуації на кілька ходів наперед, розвиваємо логіку.
Виховання морально-вольових якостей
Поваги до суперника, ввічливості, наполегливості, уважності, самостійності, вміння долати труднощі.
Індивідуальний підхід
Міні-групи від 6 до 10 спортсменів, кожен юний мушкетер під постійною увагою тренера. Індивідуальні програми підготовки.
Інноваційні методики викладання
Використовуємо лише нові методики викладання. Наші тренери регулярно беруть участь у семінарах від кращих європейських маестро фехтування.
фехтование для детей
Поширені запитання
Запишіться на ознайомчий курс!
будь ласка, скористайтесь формою зворотнього зв'язку або зателефонуйте нам
+38 097 019 20 40

м. Дніпро
вул. Вінниченко 1к4