Фехтування для дітей

запрошуємо юних мушкетерів на тренування
з фехтування у Дніпрі
Увага! На період оголошення в Україні режиму воєнного стану в клубі не проводяться заняття для дітей віком до 14 років.
Тренування з фехтування допоможуть вашій дитині отримати не тільки гарну фізичну та психологічну підготовку, але й виховати правильні моральні принципи, уміння працювати в колективі та долати труднощі, бути дисциплінованим та цілеспрямованим, швидко приймати рішення та продумувати розвиток ситуації на кілька кроків наперед.

Фехтувальний клуб "Liberte" – перший клуб спортивного фехтування у Дніпрі, який пропонує програми підготовки для спортсменів як професійного, так і аматорського рівня. Ви зможете обрати комфортний режим тренувань для вашої дитини, без шкоди для її навчання.

Ми вважаємо, що лише поєднання інтелектуального та фізичного навантаження формує здорову, всебічно розвинену особистість. Важливо сформувати у молодої людини позитивне ставлення до занять спортом та фізичною культурою. Тренування з фехтування повинні приносити дитині задоволення та мотивувати її. Тому в програму підготовки юних фехтувальників обов'язково включаються не лише спеціальні вправи, але й різні загальнорозвиваючі рухливі ігри, змагання.

Наше завдання не просто навчити вашу дитину фехтувати, а дати їй певний багаж знань, умінь і навичок, які в майбутньому допоможуть досягти успіху в дорослому житті. Навіть якщо дитина не стане Олімпійським чемпіоном – вона точно стане кращою, ніж була вчора!
Запишіться на ознайомчий курс!
залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з вами

Тренування з фехтування для дітей
у фехтувальному клубі "Liberte"

фехтование для детей
Фізичний та інтелектуальний розвиток
Ми тренуємо не лише швидкість, координацію, силу, гнучкість та витривалість, але й здатність прогнозувати, прораховувати різні ситуації на кілька ходів наперед, розвиваємо логіку.
Виховання морально-вольових якостей
Поваги до суперника, ввічливості, наполегливості, уважності, самостійності, вміння долати труднощі.
Індивідуальний підхід
Міні-групи від 6 до 10 спортсменів, кожен юний мушкетер під постійною увагою тренера. Індивідуальні програми підготовки.
Інноваційні методики викладання
Використовуємо лише нові методики викладання. Наші тренери регулярно беруть участь у семінарах від кращих європейських маестро фехтування.
фехтование для детей
Поширені запитання
З якого віку приймають дітей на тренування з фехтування у Дніпрі?
Наш клуб працює з дітьми старше 10-11 років та підлітками.

Увага! На період оголошення в Україні режиму воєнного стану в клубі не проводяться заняття для дітей віком до 14 років.
Чи є у вас безкоштовне пробне тренування?
Для новачків ми пропонуємо спеціально розроблений ознайомчий курс, котрий включає в себе три індивідуальні заняття з тренером та одну бойову практику. Після проходження ознайомчого курсу ваша дитина зможе приєднатись до групи початкового рівня підготовки. Безкоштовних разових тренувань ми не проводимо.
Яка вартість ознайомчого курсу та подальших тренувань у групі?
Ознайомчий курс для початківців складається з трьох індивідуальних занять з тренером та однієї бойової практики. Тривалість одного тренування 60 хвилин, термін дії абонемента 28 днів з моменту першого тренування. Вартість курса для однієї особи складає 2000 грн, для двох осіб 3200 грн.

На час дії в Україні режиму воєнного стану у клубі призупинена дія групових абонементів та тренувань для дітей віком до 14 років. Кожне заняття у групі сплачується разово. Вартість одного заняття у групі складає 250 грн. / 90 хвилин, бойової практики - 200 грн. / тренування.
Чи потрібно купувати своє спеціальне екіпірування?
На час проходження ознайомчого курсу та перших чотирьох тренувань у групі клуб надає безкоштовно весь необхідний комплект фехтувального спорядження. Далі ви можете орендувати клубне екіпірування або придбати власний комплект. Приблизна вартість повного нового комплекту екіпірування складає 500 доларів США. Для дітей існує також широкий ринок б/в екіпірування, вартість якого на 30-40% нижча за нове.
Наскільки фехтування є безпечним видом спорту?
Сучасне спортивне фехтування цілком безпечний вид спорту. Екіпірування фехтувальника шиється зі спеціальної ківларової тканини. Цей надміцний матеріал використовують при виробництві бронєжилетів. Як і у будь-якому іншому виді спорту, гарантією безпеки спортсмена є суворе дотримання правил техніки безпеки, як при використанні екіпірування, так і при здійсненні тренувального процесу.
Де проходять тренування ознайомчого курсу та у який час?
Графік тренувань ознайомчого курсу узгоджується в індивідуальному порядку, враховуючи ваші побажання, наявність вільного часу у тренера та в залі. Тренування проходять за адресою вул. В.Винниченка 1 (правий берег, центральна частина міста).
Запишіться на ознайомчий курс!
будь ласка, скористайтесь формою зворотнього зв'язку або зателефонуйте нам
+38 097 019 20 40

м. Дніпро
пр. Гагаріна 4;
вул. Вінниченко 1